Wczytuję mapę...

Data/Czas
07/03/2015 - 08/03/2015
8:30 am - 6:30 pm

Lokalizacja
Divante

Kategoria


Warsztaty Magento to praktyczne zajęcia dla początkujących, podczas których uczestnicy będą mogli stworzyć od podstaw sklep internetowy w oparciu o Magento w modelu hands-on-lab. Przeznaczone są dla studentów Politechniki Wrocławskiej oraz wszystkich tych, którzy są zainteresowani tworzeniem aplikacji e-commerce oraz znających język PHP. To kolejna edycja warsztatów, którą przeprowadzą wysokiej klasy specjaliści Magento z Divante: Marek, Senior Developer oraz Maciek, Maintenance & Development Director Divante.

Kiedy? 7-8 marca 2015 (sobota i niedziela), godz. 8:30 – 18:30

Gdzie? Siedziba Divante, ul. Kościuszki 14, 50-038 Wrocław Na warsztaty należy przyjść z własnym sprzętem (laptopem oraz zainstalowanym czystym Magento). Z naszej strony zapewniamy wiedzę, dostęp do internetu oraz zasilanie. W czasie zajęć przewidziane są przerwy, czas na pytania i wymianę wiedzy.

PROGRAM: 07.03.2015 (sobota)  – Backend

  • Architektura Magento i rozpoczęcie projektu
  • Tworzenie pierwszego modułu rozszerzającego

08.02.2015 (niedziela) – Frontend

  • Architektura Frontend i rozpoczęcie projektu
  • Wdrażanie modyfikacji systemu

Każdy z uczestników po zakończeniu warsztatów otrzyma: 

  • Dyplom uczestnictwa
  • Dla najlepszych możliwość odbycia płatnego stażu w Divante

W trakcie warsztatów poza porcją wiedzy dla uczestników zamówimy pizzę 🙂 Będzie okazja poznać się bliżej i wymienić doświadczeniami. Ilość miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekaj z rejestracją!

Zapisy

Rezerwacje na to wydarzenie zostały zamknięte.