Wczytuję mapę...

Data/Czas
25/09/2015
6:00 pm - 8:00 pm

Lokalizacja
Business Link Wrocław

Kategoria


Ostatni piątek września to czas dla Women in Technology. Dlatego Divante wychodzi z atrakcyjną propozycją 🙂
Wspólnie z WiT organizujemy dla was warsztaty z automatyzacji testów oprogramowania (z zastosowaniem Selenium).

Termin:
piątek 25 września 2015
Miejsce: Business Link Wrocław, Rzeźnicza 28-31

Macie wyjątkową okazję wzięcia udziału w warsztatach przygotowanych przez doświadczonych testerów Divante, Maksa Kanozę i Kubę Pakułę, pod czujnym okiem Damiana Kowalskiego.

Na warsztaty obowiązują zapisy do środy 16 września (godzina 20:00). Z otrzymanych zgłoszeń wybranych zostanie 20 osób, które zostaną poinformowane w sobotę 19 września (e-mail).

Warsztaty są całkowicie darmowe, musicie jedynie zabrać swoje laptopy 🙂

Zachęcam do zapoznania się z naszymi mentorami:

Maks Kanoza, Software Tester w Divante
W Divante pracuje od prawie 8 miesięcy, a swoją przygodę z testowaniem rozpoczynał od stażu, kiedy jeszcze był „zielony” z tematyki testowania. Zajmuje się testowaniem nowych wydań oprogramowania, dbaniem o utrzymanie środowisk testowych oraz tworzeniem specyfikacji i przypadków testowych. Aktualnie pracuje przy projekcie utrzymaniowo-rozwojowym, gdzie napisane w Selenium testy przydają się w czasie testowania regresywnego.

Kuba Pakuła, Software Tester w Divante
Testerem oprogramowania jest od ponad roku, od 10 miesięcy w Divante, gdzie czuje się jak ryba w wodzie i co dnia uczy się czegoś nowego. 🙂 Zajmuje się testowaniem oprogramowania, przygotowaniem scenariuszy testowych i przypadków użycia, prowadzeniem dokumentacji testowej. Tworzy checklisty wdrożeniowe, weryfikuje poprawność wykonywanych zadań i zgłoszonych błędów. Pisze testy automatyczne w Selenium WebDriver i Selenium IDE.

Damian Kowalski, Testers Team Leader w Divante
Testuje praktycznie odkąd pamięta. Już jako mały chłopiec sprawdzał wytrzymałość zabawek, jak i nerwów rodziców. Zarobkowe testowanie softu praktykuje od ponad dwóch lat. Na początku była to aplikacja desktopowa, teraz króluje web – głównie e-commerce.
W Divante robi zamówienia na grube miliony, ale niestety do tej pory nie doczekał się żadnej paczki ze sklepu. 😉 W międzyczasie psuje co tylko się da i uprzykrza życie programistom. W wolnym czasie automatyzuje, co może oraz integruje i edukuje zespół.

Link do zapisów: https://www.eventbrite.com/e/warsztaty-z-automatyzacji-testow-women-in-technology-wrocaw-tickets-18585641153

Link do strony: http://womenintechnology.pl/2015/09/warsztaty-z-automatyzacji-testow-wit-wroclaw/