Wczytuję mapę...

Data/Czas
14/01/2016
6:00 pm - 9:00 pm

Lokalizacja
Pub Włodkowica 21

Kategoria


14 stycznia 2016 roku w ramach Business Analyst Meetup specjaliści z Divante opowiedzą o tym jak wygląda praca analityka biznesowego w projektach e-commerce.

Agata Sudoł, IT Business Analyst Team Leader w Divante

Przygodę z e-biznesem rozpoczęła w 2011 roku, współrealizując liczne projekty i konferencje w ramach organizacji „Elektron” na UE we Wrocławiu. W Divante stworzyła od postaw zespół analizy biznesowej, którego głównym zadaniem jest zbieranie i analiza wymagań biznesowych klienta oraz przekształcanie ich na funkcjonalności systemów.
Swoją pasję do e-biznesu realizuje projektując systemy e-commerce B2B/B2C, CRM, PIM, CMS, pozwalające wspierać sprzedaż i efektywnie rozwijać biznes klienta. Brała udział w projektach między innymi dla takich przedsiębiorstw jak Medicover, Enea, Energa.

Przemek Krystkowiak, IT Business Analyst w Divante

W 2014 skończył studia na kierunku Informatyka w Biznesie na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.
W Divante znalazł się jeszcze przed zakończeniem nauki, jako stażysta analityk. Od tamtego czasu jego obowiązki to przekładanie wymagań klientów na język zrozumiały przez zespół programistyczny. Prywatnie pasjonat F1 oraz żołnierz w 40 regimencie pruskim Alt Kreytzen z okresu wojny siedmioletniej.

Na event nie obowiązują zapisy!

Więcej informacji o evencie:

https://www.facebook.com/events/1499234993713464/