Nowy Rok zbliża się wielkimi krokami, a my już zapraszamy na pierwszy noworoczny webinar z cyklu Future Tech Hour w Divante! 🙂

Tym razem odwiedzi nas Maciej Ołpiński, współzałożyciel http://userfeeds.io/ z prezentacją nt. innowacyjnego wykorzystania technologii blockchain.

poniedziałek 9 stycznia
godz. 14:00 – 15:30

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/126361271192893/
 
O czym dowiemy się na wykładzie?

Blockchain, czyli technologia leżąca u podstaw Bitcoina, pozwala na dużo więcej niż tylko transfer pieniędzy. Blockchain zmieni fundamentalnie sposób, w jaki jesteśmy w stanie koordynować aktywność ekonomiczną w sieci. Smart kontrakty i DAO to zjawiska, które przypominają sci-fi, ale dzieją się już dziś. Jak możemy przygotować się do nadchodzącej rewolucji?

Na powyższe pytania postara się odpowiedzieć Maciej Ołpiński – co-founder Userfeeds.io – platformy dla systemów reputacji i rankingu treści opartej o blockchain. Organizator pierwszych spotkań Ethereum w Polsce. W latach 2007-2012 – pracownik Google/YouTube w dziale rozwoju produktów mediowych. Autor bloga o tematyce blockchain i web 3.0 – www.maciejolpinski.com.

Link do transmisji pojawi się w wydarzeniu na Facebooku w momencie jej rozpoczęcia. Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia.