Wszystkich chętnych posłuchać o technologiach mobilnych zapraszamy w czwartek 18 czerwca o 18:00 na Netcampa do Szczecina.

Dla tych, którzy w Szczecinie nie będą mogli się pojawić, mamy dobrą wiadomość – planowana jest transmisja online na YouTube.

Szczegóły i rejestracja: http://www.netcamp.pl/2015/06/mobilny-netcamp-juz-18-czerwca/

Agenda wydarzenia:

Material design – czy to ma sens? – Michał Jasiński, Deepline

Można dziś zauważyć trend, że od niecałego roku coraz więcej aplikacji w Google Play oraz stron internetowych pięknieje. To dzięki nowemu „językowi projektowania”, który Google pokazało w czerwcu 2014. Michał opowie o tym, jak go wprowadzić, jakie są jego zasady i czy to w ogóle ma sens?

Apple Watch – Getting Started – Tomasz Szulc, BLStream

W ostatnich miesiącach obserwujemy wysoki skok sprzedaży inteligentnych zegarków. To głównie zasługa nowego produktu Apple, jakim jest Watch. Tomasz Szulc opowie o tym, jak zacząć przygodę z programowaniem na tak małe urządzenie. Postara się przybliżyć, jakie ciekawe funkcje i możliwości można wykorzystać oraz na jakie trudności może natrafić początkujący programista.

Plusy i minusy rozszerzonej rzeczywistości – Maciej Głowacki, PastGuide

AR – jak się za to zabrać? Jak wygląda to od strony programistycznej? Co to znaczy, że urządzenie „wie, gdzie obiekt zaczyna się, a gdzie kończy”? Jakie są narzędzia wspierające programistę? Jakie są dziś ograniczenia i możliwości? Jakie są najciekawsze zastosowania? Na wszystkie te pytania postaramy się odpowiedzieć w naszej prezentacji.